Dlaczego My?

Nasze atuty

Nowoczesna flota pojazdów poddawana regularnym przeglądom
Kompetentni kierowcy oraz wykwalifikowana kadra zarządzająca
Terminowa realizacja dostaw
Transport w ściśle kontrolowanej temperaturze

Posiadanie własnych środków transportu nie tylko daje sposobność generowania dodatkowych źródeł przychodów, ale w głównej mierze zapewnia przedsiębiorstwu większą kontrolę nad terminowością i prawidłowością realizacji swoich dostaw. Dążąc do zintensyfikowania naszego wpływu na procesy logistyczne zachodzące w FHU Robert, kilka lat temu podjęliśmy decyzję o stopniowym budowaniu firmowej floty pojazdów, którą na dzień dzisiejszy tworzą 24 samochody ciężarowe.

Rozpoczęcie samodzielnego dokonywania przewozu większości realizowanych zamówień było kolejnym, bardzo wyraźnym krokiem w kontekście rozwoju FHU Robert. Prócz wyraźnych korzyści, wynikających z podjęcia wspomnianej decyzji, niosła ona za sobą również pewnego rodzaju wyzwania, z którymi z biegiem czasu musieliśmy się zmierzyć. Tyczy się to przede wszystkim zapewnienia jak największej efektywności ekonomicznej wykonywanych przejazdów, co w gruncie rzeczy udało się osiągnąć dzięki zainicjowaniu przez naszą firmę świadczenia usług transportowych. Na chwilę obecną podejmujemy się realizacji zleceń, obejmujących załadunek dóbr na terenie Włoch, Francji, Niemiec, Austrii, Czech, Holandii, Belgii czy Luksemburga; mających równocześnie uzgodniony rozładunek na obszarze całej Polski. Z racji regularnej obecności naszych aut na Starym Kontynencie, jesteśmy gotowi na nawiązanie stałej współpracy w kwestii przewozu towarów, w tym także tych, wymagających zachowania kontrolowanej temperatury w trakcie całej pokonywanej przez nie trasy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z ekspertem

Damian odpowiada za sprawność firmowej floty pojazdów oraz terminowość realizowanych przez FHU Robert dostaw. Na jego barkach spoczywa reagowanie w sytuacjach kryzysowych, mogących pojawić się podczas drogi do naszych klientów.

Damian Makać

Damian Makać

Dyrektor ds. logistyki i transportu

tel: +48 609 653 905