W FHU Robert przywiązujemy największą wagę do starannego doboru producentów i dystrybutorów, mających dołączyć do puli firmowych dostawców, będącej jakże istotnym elementem w kontekście prawidłowego funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Posiadane przez nas zakłady produkcyjne nie tylko obfitują w znaczące ilości pieczarek świeżych, lecz samo prowadzenie ich przez wiele lat napełniło nas także stosowną wiedzą z zakresu uprawy tychże grzybów, która jest nie do przecenienia w kwestii stawiania konstruktywnych oczekiwań względem naszych dostawców.

Profity

Dla naszych dostawców

Uczciwe
ceny
Szybka
płatność
Całoroczny
skup
Możliwość odbioru towaru
transportem FHU Robert
Gotowość do zakupu całości
wyprodukowanego surowca*
Wsparcie
merytoryczne
Nieodpłatne
badania laboratoryjne
Upominki
świąteczne

*pod warunkiem, iż spełnia wszelkie wymagania prawne, dotyczące bezpieczeństwa żywności

Do każdego z zakwalifikowanych producentów grzybów, owoców i warzyw, podchodzimy z najwyższą dbałością o jego interesy, troszcząc się również o szeroko rozumianą opłacalność prowadzonej przez niego działalności. Cenniki dla naszych dostawców ustalane są w sposób indywidualny, w zależności od regularności dostarczania surowca, posiadanych certyfikatów, terminowości realizowanych dostaw, czy choćby ustaleń dotyczących strony odpowiedzialnej za transport towaru. Co równie istotne, każdego z producentów jesteśmy w stanie zaopatrzyć w nasze opakowania (jednostkowe i zbiorcze), które zostaną następnie odebrane przez FHU Robert razem ze znajdującym się w nich towarem.

Masz pytania?

Skontaktuj się z ekspertem

Mateusz odpowiada za ocenę kwalifikowanych dostawców surowców oraz współpracuje z dyrektorem operacyjnym w kwestii realizacji planu sprzedaży. Podejmuje on kluczowe decyzje w kontekście zakupu grzybów, owoców i warzyw.

Mateusz Rymuza

Mateusz Rymuza

Agent ds. zakupów

tel: +48 607 376 092