Jesteśmy przedsiębiorstwem, które doskonale zdaje sobie sprawę, że bez wysiłku i zaangażowania każdego pracownika z osobna, niezależnie od komórki organizacyjnej oraz szczebla, na którym się on znajduje, nie bylibyśmy w stanie osiągnąć nawet najdrobniejszych sukcesów na współczesnym rynku artykułów spożywczych. Co więcej, potrafimy też zauważać wyróżniające się na tle innych osoby, odpowiednio się im przy tym odwdzięczając, między innymi za sprawą umożliwienia takiemu zatrudnionemu uzyskania awansu lub choćby poprzez wręczenie premii uznaniowej. W oparciu o rozmowy z pracobiorcami oraz ankiety pracownicze, staramy się na bieżąco udoskonalać nasz system zarządzania oraz eliminować jeszcze u źródła wszelkie zachowania mogące być sprzeczne z normami etyki zawodowej. Dzięki powyższym praktykom, ogólnemu poszanowaniu praw pracowników oraz sprawnemu kierowaniu firmą, dzisiaj jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającym się podmiotem, który stale zwiększa swoje zatrudnienie na prawie każdym z oferowanych przez siebie stanowisk. Właśnie z tego powodu mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości, to właśnie z Tobą nawiążemy długoletnią i owocną współpracę.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

KORZYŚCI DLA CIEBIE

UMOWA
O PRACĘ
KONKURENCYJNE
WYNAGRODZENIE
UBEZPIECZENIE
GRUPOWE
WSPARCIE
W PROCESIE ADAPTACJI
SZKOLENIA
PRACOWNIKÓW
WSPÓŁFINANSOWANIE
KARTY MULTISPORT
PREZENTY
BOŻONARODZENIOWE
OKAZJONALNE
POCZĘSTUNKI

FHU Robert działa na europejskim rynku świeżych owoców i warzyw już od ponad 20 lat. W związku z nieustannym rozwojem naszej działalności, poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera w naszym oddziale w Siedlcach.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Gotowości do pracy w warunkach chłodniczych
  • Książeczki sanepidowskiej
  • motywacji i dyspozycyjności

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Sortowanie oraz klasyfikowanie

Co oferujemy?

  • Stałe zatrudnienie o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • współfinansowanie programu multisport.

FHU Robert działa na europejskim rynku świeżych owoców i warzyw już od blisko 25 lat. W związku z nieustannym rozwojem naszej działalności, poszukujemy osoby na stanowisko kierowca samochodu ciężarowego w ruchu krajowym i międzynarodowym. Nasz zespół tworzą młode i ambitne osoby, które wkładają wiele wysiłku, aby firma osiągała sukcesy oraz była w miejscu, w którym się obecnie znajduje. Ważne jest również to, że każdy z osobna przykłada dużą wagę do budowania pozytywnej atmosfery w pracy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zostaniesz ciepło i przyjaźnie przywitany/a.

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane